Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Gonca 2
–Alıntı–

Bölüm 2

Evet. Söz verdiğim gibi devamını yazıyorum…..Gergin, kavgalı gürültülü ve ateşli sevişmeler birbirini kovaladı.

Zamanla herşey yatışmaya başladı. Gonca gerçekten de söylediği gibi davranıyordu. Benim kuşkularımı dağıtmak için aşırı özen gösteriyordu. Ben ise giderek ona hak vermeye mi başlamıştım bilmiyordum ama geçmişe sünger çekmiş gibiydik. Tutkulu sevişmelerimiz hala eskisi gibiydi.
Kavga gürültü gitmiş yerini huzur almıştı. Ve sonunda evlendik.İlk aylar herşey harika gitti. Sonra belki de artık zaman sıkıntımız olmadığından her fırsatta sevişmez olduk. Bazı geceler sarılıp uyuyorduk. Bu huzur da çok güzel birşeydi. Bir gece rüyamda Gonca’yı başka bir erkekle sevişirken gördüm. O adamlardan biriyle yataktaydı. Ve bana eliyle hadi sen de gel diyordu.
Ter içinde uyandım. O sırada Gonca da uyandı. Ne var kabus mu görüyordun dedi? Rüyamı anlattım.

“Hayatım hala atamadın mı bunları kafandan?” dedi. Atmıştım aslında ama rüyaları da kontrol edemiyor ki insan…Ancak o sırada garip olan penisimin taş gibi serleşmiş olduğuydu. Adeta zonkluyordu. Bunu Gonca da farketti. Deli gibi sevişip çok kısa sürede ikimiz de doruğa ulaşıp yatağa yığıldık ve öylece uyuyakaldık..Daha sonraki günler rüya aklımdan çıkmaz oldu. Ve ne zaman bunu düşünsem sertleşiyordum. Neler oluyordu?

Bir gün yatakta Goncaya bundan bahsettim. Ve daha anlatırken sertleştim. Ve bu rüya giderek sevişmelerimizin fantazisi olmaya başladı.

Bir süre böyle gitti. Bir gün Gonca’ya “ne dersin bu fantaziyi yapmak ster misin?” deyiverdim. Sonra da bunu diyen ben miyim diye kendime şaşırdım. Gonca da şaşkın gözlerle bana bakıyordu. “Hayır canım” dedi. ” Beni senden başka erkek ilgilendirmiyor. Tamam fantazi olarak olabilir ama daha ileri gitmeye gerek yok” Konu kapandı. Zaman zaman sevişmelerimizde fantazi olarak sürdürdük.

Ama bu giderek daha fazla aklıma takılıyordu. Gerçekten olmasını istiyordum. Ve bir yandan da kendime inanamıyordum. Bunları düşünen ve dahası isteyen ben miydim?. Bu tür ilişkileri olan evli çiftlerin olduğunu duymuştum ve her zaman tepki göstermiştim yıllarca. Ne demek insanın sevdiği kadını paylaşması? Olacak iş mi? Demek ki karısını artık sevmiyor, ya da önemsemiyor ya da aşık değil derdim bu tür kocalara. Ya da sex hayatları artık monotonlaşmış farklı arayışlar
içindeler……

Şimdi ben düşünüyordum. Ve dahası dehşetle istiyordum bunu. Üstelik Gonca’ya sırılsıklam aşıkken. Ve sevişmelerimiz bu kadar tutkulu ve ateşli iken. Giderek Gonca’ya daha fazla ısrar etmeye başladım. Ama Gonca “kesinlikle hayır” diyordu. “senden başka erkek istemiyorum”
Ancak o da bu fantazinin ikimizi de çok heyecanlandırdığının farkındaydı. Ama herhalde böyle birşey yaşandıktan sonra kaldıramayacağımı, ilişkimizin bozulacağını, gözümden düşeceğini, herşeyin bozulacağını düşünüyordu. Eh haksız da sayılmazdı. Benim gibi tekeşlilik ve sadakat konusunda çok hassas birinin sonunda yapacağı ne olabirdi ki?
Ben bile bunu defalarca kendime sordum. Ya gerçekten herşey yaşandıktan sonra Gonca ile ilişkimiz bozulursa??? Ama bu istek o kadar ağır basıyordu ki… Artık “o adam” demeyelim.
Eğer yapacak olsak kim olurdu demeye başladım. Gonca işyerindeki bir kimya mühendisini söyledi. (ismine erol diyelim) Erol bana karşı kayıtsız değil. Ama tabi ki bunu saklıyor. Evli bir kadın olduğum için dedi..
Artık sevişmelerimizde Erol’un adını söyleyerek sevişmeye başladık. Bu daha da heyecan vericiydi. Ve artık nerdeyse Gonca’ya yalvarıyordum erol ile sevişmesi için. Bir akşam yemeğe çağırsan demeye başladım.” yo hayır bunu yapamam. hele senin önünde hiç yapamam” diyordu. Ben de o zaman neden bir işyeri kaçamağı olmasın? demeye başladım. Bana “saçmalama” diyordu. Günler günleri haftalar haftaları böyle kovaladı. Ben giderek daha ısrarcı olmaya başladım. Sonunda Gonca tamam yapacağım dedi. Ve gözlerimin içine baktı sanki bir sorunun cevabını arar gibi. Tüm gücümle kollarımda sıktım. Sen harikasın seni seviyorum dedim ve her zamankinden daha da vahşi seviştik o gece..Ama birşey olmadı tabi.
Belki de benim ısrarlarımı kesmek için ya da beni sınamak için söylemişti. Yapacağından değil yani. Sene sonu yaklaşmıştı. Goncaların şirketinde yılbaşı kutlaması yapılacaktı. Ben babamla konuşmuş erkenden eve gelmiştim. Bir ara telefon çaldı. Gonca neşeli neşeli konuşuyordu. Şampanya içmişler.
Çakır keyif olduğu belliydi. Beni merak etme eve Erol bırakacak dedi. Birden heyecanlandım. ” yoksa?” dedim “yapmaya karar mı verdin?””saçmalama” dedi. Sonra birden durdu ve biraz işveli biraz çakır keyif sesiyle ” çok mu istiyorsun? ” dedi. Ben de “evet evet” dedim. “emin misin?”. Evet evet eminim. istiyorum. ” peki o zaman” dedi ve kıkırdayarak telefonu kapadı. Kalbim göğsümden fırlayacak gibi çarpıyordu. Sırtıma ütü basılıyormuşcasına sırtım yanıyordu. Ellerim titriyor sigarayı zor tutuyordum. Her tarafımı bir anda kıskançlık ateşi basmıştı. Elim telefona uzandı birkaç kez.
Tamam vazgeçtim demek için. Ama bir yandan da çok istiyordum bunu. Delirmek üzere olduğumu düşündüm bir an.Dakikalar geçmek bilmiyordu. Acaba ne oluyor? Hiçbir fikrim yok. Hayal gücüm deli gibi çalışıyordu. Zaman ilerledikçe tahammül edemez oldum.

Telefona sarıldım. Karşıma telesekreter çıktı. İş yerini aradım. telefonda bekçi “herkes çıktı beğim” dedi. Demek çıkmışlar az sonra burda olur. Ama az sonra değil tam 2 saat sonra kapı çaldığında Gonca karşımda al al yanaklarıyla duruyordu. İçeri aldım. Yaptın mı? diye mırıldanabildim. Başını evet anlamında salladı. Elimi bacakarsına attığımda kanıtlar elime bulaştı. Kalbim yuvasında fırlayacak gibiydi. Her yanım yanıyor gözüm bulanıyordu. Üstündekileri yırtarak çıkardım. Bir hamlede salonun ortasında halıda içine giriverdim. Öyle ki Erolun az önce doldurduğu spermlerin dışarı fışkırdığını hissettim. Sabaha kadar seviştik. Korktuğumuz olmamıştı. Aksine daha bir tutkuyla daha bir aşkla
bağlanmıştık birbirimize……

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32