Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Aile Mutluluğu-3
Herkese merhabalar, ben bu siteye 5 yıl önce kocam ile birlikte kayıt olmuştum. Bazen kocam, bazen de ben burada bulunuyorduk. İlk yazdığım hikaye Öğrencim belli bir kısmı gerçekti. Örnek olarak kocam ile tanışmam da bize ön ayak olan hikaye de geçen ismi sahte olan Batuhan’dır. Daha sonra Ali ve Orospularını bu site de sohbet ettiğim ve sohbetinden keyif aldığım Ali ismi olan biriyle kurguladık. Kendisine sohbetimize değer verdiğim biriydi. Normal de kimse ile buluşmak istemiyorum ama kendisiyle buluşma fikrim vardı. Bazı durumlar sonun da bunların hiç biri gerçekleşemedi ama geriye kalan sohbetler ve biriktirdiğimiz anılardan dolayı Ali’ye teşekkür ederim. Ali ve orospularını devam etmemi istiyorsanız bunu bana bildirin o hikayeye de devam edebilirim. Bu aralar kocam yanımda değil bu yüzden rahat rahat hikaye yazabiliyorum.

Hafta sonu olmuş, sabahtan uyanmıştım. Kahvaltı hazırlamak için mutfağa gittim, akşam Mert bizde kalmıştı, kahvaltı hazır olunca herkesi uyandırdım. İlk olarak kocamı uyandırmaya gittim, dudağından öptüm, onu sardım. Bu şekilde uyanınca mutlu oluyordu. Bu da beni mutlu ediyordu. Yüzünü yıkamaya gitti, geri geldiğinde dün Ferit beni taciz etmedi şansına küs dedim. Bana baktı ne yapmaya çalıştığımı anlamaya çalışıyordu. “Üzüldün herhalde” dedi. Ben gülümsedim “olabilir ne de olsa genç ve yüksek enerji de olurdu. Muhtemelen bana tecavüz etse sesimi çıkartmazdım” dedim. Önünde kabarıklık oluşmuştu. Elimi üstünde gezdiriyordum. Bu fikir hoşuna gitti galiba dedim. Başka bir şey demeden odadan çıktım.
Hatice’nin odasının önündeydim, kapıyı çalmadan kulağımı kapıya dayadım. Oral sex yapıldığı belliydi. Bir an içeri girip aralarına girmek Mert’in kölesi olmak istiyordum. Amım sulanmıştı, kendimi toparladım ve kapıyı çaldım. “Hatice Mert kahvaltı hazır”, Mert seslendi geliyoruz diye. Bende Hatice’yi sordum. Mert ağzı dolu dedi. Ben anlamıştım, kızım günlük rütini olarak Mert’e günaydın saksosu yapıyordu. Biraz daha kendimi toparlayınca geç kalmayın dedim. Oğlumu da uyandırdıktan sonra mutfakta masa başında herkesi bekledim.
Tüm aile güzel bir kahvaltıdan sonra sohbet etmeye başladık. Mert “yarın halam gelecek, Hatice ona yemek yapacak. Ailemde en önemsediğim insan kendisi, karakter olarak ta halam ile aynıyız”. “Evet anne, ikisi de dominant kişiliktelermiş, Mert bu güçlü karakteri halasından çekmiş. Babası öyle anlattı.” “Çok iyi oldu o zaman hep birlikte akşam yemeği yememiz, hem bende tanışmak için sabırsızlanıyorum. Evet millet bugün kim ne yapıyor?”
“Anne biz Mert ile bir arkadaşını ziyaret edeceğiz bugün. Pelin diye bir kız, araları çok iyi neredeyse birlikte büyüdüler, benimde Pelin ile kaynaşmamı istedi, bugün tanışacağız.”
“Anne ben oda olacağım”
“Oğlum çık dolaş” dememe rağmen oralı bile olmadı.
“Bende bugün bir arkadaşımla buluşacağım” dedi kocam. Kahvaltı bitince kocam hazırlandı, o fark etmeden onu takip edecektim. Bende arkasından hazırlığımı yaptım. Kocam çıkınca o fark etmeden telefonunu takip edebilmem için bir şeyler yükledim. Kocam telefonlardan anlamadığı için ne yaptığımı dahi bilmiyordu.
O çıkınca bende çıktım ama Ferit’inde çıktığını görünce onlar buluşacağını anladım. Hiçbir şey belli etmeden onları takip ettim. Kimsenin gelmeyeceği bir ormanlık alana girdiler. Biraz bekledim. Daha sonra onlara yaklaştım. Kocam diz çökmüş ağzına alıyordu. Ferit’te kocamın başını tutmuş pompalıyor, küfür ediyordu. Kocam hiçbir şekilde kaçamıyor salyaları yanından akıyordu. Yarağını çıkardı, kocama “Ben bu orospu karını sikecem bu hafta, bana vermesini sağlamassan senin götünü sikecem” bir daha soktu ağzına biraz pompalıdıktan sonra “O orospu önümde domalacak, dün deli etti beni frikikler verdi. Tecavüz edecektim orospuya” bir daha soktu
Ağzına boşaldı. Tüm spermlerini kocama içirtti. “Böyle olmaz hep uyutarak, bu hafta kendi verecek bunu sağlayacaksın anladın mı orospuçocuğu” evet anlamında başını salladı. Arabadan çantasını aldı ve çantadan bir bardak çıkardı. Kocama tutturdu. Yüzüne yakın tuttu, bir anda işemeye başladı. Bardak küçüktü, kocamın yüzüne ve ellerine hep işedi. Kocam bir anda bardaktaki sidiği içti. Bu beni şok etmişti. Bunu beklemiyordum, gerçekten beni bile aşan bir durum oluşmuştu. Ne diyeceğimi bilemiyordum. Bu durum beni azdırıyordu. Biraz uzaklaştım ve Ferit’i aradım açtı,
“Ferit merhaba canım, nasılsın?”
“İyiyim Aliye abla, arkadaşımla ormandayım”
“Ferit sana bir şey soracam, Bu akşam kocama sürpriz olarak bir kıyafet giymek istiyorum, acaba sana göstersem hangisi kocamın hoşuna gider söyler misin?”
“Olur abla”
Olur dedikten sonra hemen 3 tane seksi kıyafetli fotoları attım ve aradım
“Hangisi canım?”
“Abla karar veremedim, hepsi çok güzel bunların”
“olmaz birini söylemelisin, ben karar veremem”
“Abla keşke canlı görebilsem daha iyi karar verirdim”
“nerdeysen konum at geleyim göstereyim orada olur mu?”
“Abla tek değilim”
“Olsun arkadaşında fikrini söyler”
“Tamam” dedi
Ben tekrar yaklaştım. Orospu karın gelecek ve bana seksi kıyafetler gösterecek, orospuya arkadaşımla dedim. Hangi arkadaşımı çağırsam da karını siksek kocama dedi. Ben sessizce arabaya gittim oradan eve gittim kıyafetleri alıp çıktım ve az önceki yere doğru arabayı sürdüm

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32